niedziela, 20 stycznia 2013

"Pani Cupcake" - czyli nowa babkarnia w Łodzi


Ładny różowy prezent z którego nie do końca dziecko jest zadowolone - to w sumie takie moje porównanie do tego co sądzę o "Pani Cupcake" po wczorajszym otwarciu.

Miejsce ładne ... stworzone w tak pięknej kamienicy, że dostaje z marszu punkty do lansu :) Wystrój (jak widać na zdjęciach) troszkę wchodzący w lata 50 ... jest klimat i miło się siedzi :)

Najwięcej natomiast można powiedzieć o babeczkach ... i tu trochę rozczarowania ... ale tylko trochę :) mianowicie ... ciasto bardzo dobre, kremy WSPANIAŁE ale niestety babeczki nie wyglądają jak cupcake ... krem niestarannie nałożony (jakby ktoś go żałował) ... ale w smaku wybitny, świeży, nie tłusty ... pycha.
Kawa u Pani ... też bardo dobra :D

Trochę się zawiodłem, bardzo małą ilością rodzajów babeczek ... wielkie otwarcie i tylko 4 ? + king muffin i cake pops ... spodziewałem się większego szału i w wyglądzie i w ilości ... ale może mam za wysokie wymagania.

Nie wiem czym to jest spowodowane, że wiele otwierających się miejsc jest nie do końca przygotowana na otwarcie ... nie było to do końca widoczne u dziewczyn, bo dawały sobie pięknie radę i nie oceniam wczorajszego dnia jakbym go ocenił za miesiąc, ale mimo to są rzeczy niezależne czy to otarcie czy nie ... takie jak np asortyment .. :)kolejna była dość długa ... a cały czas ktoś wchodził :)


Cake Monster :) - bardzo smaczny 
Babka Oreo - z niespodzianką na samym końcu jedzenia


dziewczyny parzą kawę ... która schodziła ogromnymi ilościami


no i pieczemy dalej ... :)


a może z lukrem królewskim ... ?


do domu paczka ciastek


a dla najmłodszych, ciasteczkowe lizaki czyli cake pops :)


"Panie Cupcake"
ul. Piotrkowska 89, ŁÓDŹ
tel: 516 055 563

1 komentarz:

  1. czy masz może porównanie z Babkarnią? ciekawi mnie konkurencja tych miejsc

    OdpowiedzUsuń