piątek, 8 marca 2013

Drukarnia Skład Chleba & Wina


Minęło już trochę czasu od kiedy na off Piotrkowskiej otworzyła się Drukarnia skład Chleba i Wina. Miejsce, gdzie jeśli na którejś z Twoich rzeczy nie ma symbolu ugryzionego jabłka, to nie masz co się pokazywać :) Oczywiście żartuję, ale sami zobaczycie, że coś jest na rzeczy, jeśli się tam wybierzecie. A jest po co :)

Jeszcze przed wejściem do lokalu można przez szybę obserwować jak wypiekane jest pieczywo. Drukarnia nie kryje się i pokazuje wszystkim jak się u ich wypieka chleb.


Zaraz po wejściu wzrok nasz przykuwa ogromny bar, nad którym wiszą wina, a także okrągły, wysoki stół, przy którym usiąść może każdy ... Bardzo integracyjny element.
Lokal ma jeszcze drugie pomieszczenie gdzie mieści się kuchnia  z gotującymi na widoku kucharzami, a także kilka dużych, drewnianych stołów.

Oprócz całkiem dobrze wyglądającego wnętrza, lokal ma jeszcze inną zaletę :) Dają bardzo dobre jedzenie w rozsądnej cenie :)
Bywam w Drukarni dość często. Daniem, które przeważnie zamawiam jest Burger wołowy. Słuchajcie... coś niesamowitego! Bardzo dobra bułka (choć czasem sucha), dodatki i pyszna wołowina, której stopień wysmażenia możecie sobie wybrać. Cena - 16 zł. Drukarnia prócz promowania chleba pod różnymi postaciami jak np ciabatta z rostbefem (meega) i wina, w karcie ma także około 4 steków. Dla prawdziwych mięsożerców to będzie bardzo dobre miejsce. Nie obyło by się także bez sałatek i dań jednogarnkowych, ale wegetarianie też mają tutaj swoje pozycje w karcie jak np Burger wegetariański, który ma w sobie kotleta z czerwonej fasoli.penne z kurczakiem ... 14 zł


albondis .. czyli mięsne kulki z sosem pomidorowym ... 15 zł


sałatka cezar z kurczakiem .... 20 zł

Miejsce bardzo fajne, przyjemne; można usiąść, pogadać i zjeść coś na prawdę dobrego w całkiem przyzwoitej cenie w porównaniu do jakości. Klimat miejsca i ludzi jest specyficzny .. ale mi bardzo odpowiada i jest to moje miejsce ... tzn jestem ich stałym klientem :) Dlatego polecam i podpisuję się, nakłaniam do odwiedzenia :)

Drukarnia Skład Chleba & Wina
Off Piotrkowska
Facebook


1 komentarz:

  1. Drukarnia www.ccsdruk.pl wykonała dla naszej firmy oryginalne gadżety reklamowe.

    OdpowiedzUsuń